Apartmán Sommerfrische pro 6 osob

Vesnička
Oproti Seeleitn je vesnička Hobitů asi jako chomutovské sídliště. Gandhí opustil Seeleitn po dvou dnech, protože tam na něj byl moc velký klid. Kouzelné místo, kde zažijete odpočinek a zábavu s přáteli vždy po ruce. Vypíglované chatové apartmány, postavené podle staré horské architektury ze 450 let starého dřeva, přesto s moderním vybavením, jsou opravdu něco jiného než betonový kvádr s výhledem na zařízlé plavky u hotelového bazénu. Vesničku Seeleitn na břehu jezera tvoří 21 domků vždy po 4 apartmánech. Celá chatová vesnička je uzavřené pouze pro účastníky zájezdu Muzika na horách. Najdete zde restauraci, bar, soukromou pláž a molo, trávníčky na válení, lehátka a slunečníky, veřejný gril, společenskou místnost, prostranství na koncerty, ohniště, dětskou zónu s bazénkem, saunu, fitness, recepci s celodenním provozem v češtině, wi-fi zdarma a nás. Parkoviště pro hosty je u vstupní recepce. Dále v areálu je klidová a bezpečná zóna bez aut. Pro manipulaci se zavazadly jsou k dispozici transportní vozíky. Jedná se o přesun pár desítek metrů.

Apartmán vybavení
Podkrovní ateliér se dvěma lůžky a koupelnou přístupný schody z obývací místnosti, k tomu ložnice s dvoulůžkem a další ložnice s oddělenými dvěma lůžky plus obývací část s jídelním koutem a dalšími dvěma lůžky. Prostě pro partu jak dělané.  K tomu vytuněná kuchyňka se vším, co potřebujete na přípravu vydatné stravy (rychlovarka, myčka, lednice, kávovar, varná deska, mikrovlnka, lednice). Apartmán má svou koupelku, sprchu a WC.

Stravování
Vlastní nebo za příplatek možnost dokoupení snídaně (300 Kč/den, děti do 6 let zdarma, děti 6-15 let 200 Kč/den) nebo polopenze (750 Kč/den , děti do 6 let zdarma, děti 6-15 let 550 Kč/den).

Cena za osobu v apartmánu 4.890 Kč/4 noci nebo 5.490 Kč/5 nocí
Cena zahrnuje Korutanskou kartu na 3 dny, služby pořadatelského týmu, povlečení, ručníky, energie a závěrečný úklid. Cena neobsahuje pobytovou taxu 1,90 EUR/osoba/den – ta se platí vždy hotově na místě.

Zvířata bohužel tentokrát na výlet neberte, nemají do areálu povolený vstup.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Ubytování


Odesláním poptávky zašleme vaše údaje cestovní kanceláři Tempo Tours Praha s.r.o. (partner akce) a ta vás bude kontaktovat pro upřesnění detailů a objednání zájezdu.