PROGRAM ZÁJEZDU

Muzika na horách – zájezd do rakouských Alp, kde si kromě sportu užijete i koncerty a párty. Tedy v okamžiku, když není svět postižen pandemií. V roce 2020 jsme do Heiligenblutu nemohli vůbec, letos věříme, že se akci podaří zrealizovat, i když bez hudebních vystoupení a mejdanů. O to víc si ale užijeme aktivity spojené s lyžováním.

Vyrazte za jistotou sněhu se servisem od českých pořadatelů, instruktorů a promotýmů. Vyzkoušíte nejnovější modely lyží a zabojujete o ceny ve slalomu.

Resort Heiligenblut leží v těsné blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockneru. Lanovkou se dostanete těsně pod magickou hranici 3 000 m n. m., což přináší jistotu sněhu po celou sezónu. Heiligenblut je rájem pro jízdu ve volném terénu i pro výuku a závody.

ČASOVÝ PLÁN

Středa 14. 3.

Příjezdový den. Ubytování dle pokynů pořadatelů a cestovní kanceláře.

Příjezd nejpozději do 19 hodin. Praktické informace k dopravě a doporučenou trasu vám sdělí cestovní kancelář.

Čtvrtek 15. 3.

Těšíme se na vás od 9:00 hodin v prostřední stanici lanovky Mittelstation Rossbach, kde se seznámíte s pořadatelským týmem, instruktory a dostanete aktuální informace.

Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Po celý den k dispozici instruktoři – registrace na workshopy s nimi v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Odpolední program:

16:00 – po vypnutí lanovek zůstáváme v mezistanici na après-ski party s G-Point Hunters! Očistíme ducha i tělo po náročném sportovním dni a kolem 18:00 pouštíme opět lanovku pro bezpečný návrat do údolí, jen pro nás! 🙂

Pátek 16. 3.

Opět jsme vám k dispozici od 9:00 v mezistanici, kde bude možné získat aktuální informace. Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Po celý den k dispozici instruktoři – registrace na workshopy v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Navečer se uvidíme pod sjezdovkou – na náměstí, kde bude možné se registrovat do sobotního závodu

Večerní program:
18:00 Koncert Davida Kollera s kapelou

Sobota 17. 3.

Tradičně se můžeme potkat v mezistanici, kde bude možné získat aktuální informace. Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Opět vám budou v několika časech k dispozici instruktoři – registrace na workshopy v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Závody: Tentokrát proběhnou na sjezdovce Trauenberg. Čas startu bude upřesněn.

Večerní program:
16:00 vyhlášení vítězů závodu v mezistanici a závěrečná párty, po které opět pouštíme lanovku pro bezpečný návrat do údolí, jen pro nás!

Neděle 18. 3.

Odjezdový den. Vyklizení ubytování dle pokynů.
Možnost dokoupit skipas.
Bezpečný návrat domů.

Časy a program jsou orientační a budeme je upřesňovat a doplňovat.