PROGRAM ZÁJEZDU

Muzika na horách – zájezd do rakouských Alp, kde si kromě sportu užijete i koncerty a párty.

Vyrazte za jistotou sněhu se servisem od českých pořadatelů, instruktorů a promotýmů. Vyzkoušíte nejnovější modely lyží, zabojujete o ceny ve slalomu a užijete si zbytek dne i po vypnutí lanovek.

S Muzikou na horách totiž den nekončí s vypnutím lanovek. Pokračuje program připravený českým pořadatelským týmem, který se o vás bude na místě nepřetržitě starat. Přes den na sjezdovce a večer u pódia a na barech.

Zažijte legendární vrchol sezóny v horském středisku Heiligenblut pod Grossglocknerem! Tři dny lyžování, lekce s instruktory, skitesty nejnovějších modelů lyží a koncerty.

Resort Heiligenblut leží v těsné blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockneru. Lanovkou se dostanete těsně pod magickou hranici 3 000 m n. m., což přináší jistotu sněhu po celou sezónu. Heiligenblut je rájem pro jízdu ve volném terénu i pro výuku a závody.

Každý den po skončení provozu lanovek plynule naváže další program. Ve čtvrtek vás čeká oblíbené odpolední hudební aprés-ski přímo na sněhu v mezistanici po lyžovačce. V letošním roce bude hvězdou mezistanice jeden z nejlepších českých DJs, který se pravidelně utkává na světových soutěžích s absolutní špičkou. Je jím DJ Friky, který si pro Muziku na horách připraví speciální set.

Vrcholem bude páteční koncert Marka Ztraceného s kapelou, který k Muzice na horách už tak trochu paří. Tentokrát to v Heiligenblutu rozjede s plnou parádou na hlavním pódiu a potvrdí svou formu, natrénovanou z únorových vystoupení v pražské O2 areně.

ČASOVÝ PLÁN

Středa 14. 3.

Příjezdový den. Ubytování dle pokynů pořadatelů a cestovní kanceláře.

Příjezd nejpozději do 19 hodin. Praktické informace k dopravě a doporučenou trasu vám sdělí cestovní kancelář.

Čtvrtek 15. 3.

Těšíme se na vás od 9:00 hodin v prostřední stanici lanovky Mittelstation Rossbach, kde se seznámíte s pořadatelským týmem, instruktory a dostanete aktuální informace.

Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Po celý den k dispozici instruktoři – registrace na workshopy s nimi v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Odpolední program:

16:00 – po vypnutí lanovek zůstáváme v mezistanici na après-ski party s G-Point Hunters! Očistíme ducha i tělo po náročném sportovním dni a kolem 18:00 pouštíme opět lanovku pro bezpečný návrat do údolí, jen pro nás! 🙂

Pátek 16. 3.

Opět jsme vám k dispozici od 9:00 v mezistanici, kde bude možné získat aktuální informace. Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Po celý den k dispozici instruktoři – registrace na workshopy v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Navečer se uvidíme pod sjezdovkou – na náměstí, kde bude možné se registrovat do sobotního závodu

Večerní program:
18:00 Koncert Davida Kollera s kapelou

Sobota 17. 3.

Tradičně se můžeme potkat v mezistanici, kde bude možné získat aktuální informace. Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Opět vám budou v několika časech k dispozici instruktoři – registrace na workshopy v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Závody: Tentokrát proběhnou na sjezdovce Trauenberg. Čas startu bude upřesněn.

Večerní program:
16:00 vyhlášení vítězů závodu v mezistanici a závěrečná párty, po které opět pouštíme lanovku pro bezpečný návrat do údolí, jen pro nás!

Neděle 18. 3.

Odjezdový den. Vyklizení ubytování dle pokynů.
Možnost dokoupit skipas.
Bezpečný návrat domů.

Časy a program jsou orientační a budeme je upřesňovat a doplňovat.