PROGRAM ZÁJEZDU

Muzika na horách – zájezd do rakouských Alp, kde si kromě sportu užijete i koncerty a párty. Mejdany jsou na náměstí, v hospodách na svahu a taky přímo na sjezdovce. Každý den něco! A užijete si i aktivity spojené s lyžováním – závody, freeridy, testy, kurzy.

Můžete vsadit na jistotou sněhu se servisem od českých pořadatelů, instruktorů a promotýmů. Vyzkoušíte nejnovější modely lyží a zabojujete o ceny ve slalomu.

Resort Heiligenblut leží v těsné blízkosti nejvyšší hory Rakouska – Grossglockneru. Lanovkou se dostanete těsně pod magickou hranici 3 000 m n. m., což přináší jistotu sněhu po celou sezónu. Heiligenblut je rájem pro jízdu ve volném terénu i pro výuku a závody.

PROGRAM PODROBNĚ

TIP horských vůdců: Pro nejžhavější informace sledujte Facebook a Instagram Muzika na horách.

Každý den po skončení provozu lanovek plynule naváže společenský program. Něco jako měli Homolkovi v Krkonoších. Takže povinně, nebo nebude razítko za účast!
Čeká vás oblíbené odpolední hudební aprèsski přímo na sněhu. V mezistanici to po lyžovačce rozbalí DJ Friky. Vrcholem bude exkluzivní koncert kapely O5 a Radeček na pódiu na náměstí pod hlavní lanovkou.

ČASOVÝ PLÁN

Středa 15. 3.

Příjezdový den. Ubytování dle pokynů pořadatelů a cestovní kanceláře.
Příjezd nejpozději do 19 hodin. Praktické informace k dopravě a doporučenou trasu vám sdělí cestovní kancelář.

Čtvrtek 16. 3.

Těšíme se na vás od 9:00 hodin v prostřední stanici lanovky Mittelstation Rossbach, kde se seznámíte s pořadatelským týmem, instruktory a dostanete aktuální informace.

Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Po celý den k dispozici instruktoři – registrace na workshopy s nimi v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Odpolední program:

16:00 po vypnutí lanovek zůstáváme v mezistanici na après-ski party s DJem Frikym! Očistíme ducha i tělo po náročném sportovním dni a kolem 18:00 pouštíme opět lanovku pro bezpečný návrat do údolí, jen pro nás! 🙂

Pátek 17. 3.

Opět jsme vám k dispozici od 9:00 v mezistanici, kde bude možné získat aktuální informace. Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Po celý den k dispozici instruktoři – registrace na workshopy v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Večerní program:

Navečer se uvidíme pod sjezdovkou – na náměstí, kde bude možné se registrovat do sobotního závodu

18:00 koncert O5 a Radeček

Sobota 18. 3.

Tradičně se můžeme potkat v mezistanici, kde bude možné získat aktuální informace. Lanovky v provozu od 09:00 do 16:00. Opět vám budou v několika časech k dispozici instruktoři – registrace na workshopy v mezistanici. Po celý den skitesty nových modelů lyží a servis tamtéž.

Závody i tentokrát proběhnou na sjezdovce Tauernberg. Čas startu bude upřesněn.

Večerní program:

16:00 vyhlášení vítězů závodu v mezistanici a závěrečná párty, po které opět pouštíme lanovku pro bezpečný návrat do údolí, jen pro nás!

Neděle 19. 3.

Odjezdový den. Vyklizení ubytování dle pokynů.
Možnost dokoupit skipas.
Bezpečný návrat domů.
Časy a program jsou orientační a budeme je upřesňovat a doplňovat.