Poloha

Apartmánový dům Sonne se nachází nad městečkem s nádherným výhledem na nejvyšší horu Rakouska, 500m od centra a dolní stanice, zastávka skibusu 50m, veřejný krytý bazén se saunou 500m.

Stravování – vlastní

Pension nabízí apartmány pro 2 až 4 osoby.

  • Cena apartmánu pro 2 osoby 9 360 Kč/osoba
  • Cena apartmánu pro 3 osoby 7 860 Kč/osoba
  • Cena apartmánu pro 4 osoby od 7 370 Kč/osoba

Cena zahrnuje: 4 noci + 3 dny skipas Grossglockner-Heiligenblut, účast na všech akcích.

Příplatky

Povinný příplatek je za závěrečný úklid a za skutečnou spotřebu energie 3 990 Kč za apartmán. Povinný příplatek v místě je pobytová taxa 2,25 EUR/os. nad 16 let/noc.

Popis ubytování

Sonne má 6 apartmánů pro 2 až 5 osob. Všechny apartmány jsou prostorné, kvalitně vybavené a mají vždy balkon nebo terasu. Každý apartmán má plně vybavenou kuchyni nebo kuchyňský kout, obytný prostor, SAT-TV, WIFI, sprchu/WC.

Apartmán Almrausch  je pro 2 až 3 osoby. Ložnice s manželskou postelí a gaučem, obytná místnost s kuchyňským koutem, předsíň.

Apartmán Edelweiss je pro 2 až 4 osoby. V přírodním dřevě, obytná místnost a jídelním koutem, 2 x ložnice, kuchyně, předsíň, koupelna, oddělená od WC.

Apartmán Enzian je prostorný apartmán pro 2 až 5 osob. Obytná místnost se sedacím koutem, 2 x ložnice (manželská postel plus oddělené postele), předsíň, koupelna a oddělená od WC.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Ubytování

    Odesláním poptávky zašleme vaše údaje cestovní kanceláři Tempo Tours Praha s.r.o. (partner akce) a ta vás bude kontaktovat pro upřesnění detailů a objednání zájezdu.