PROGRAM ZÁJEZDU

Jasně, že lyžování je na prvním místě, ale… kromě upravených pětihvězdičkových sjezdovek a 14 komfortních lanovek včetně úplně nové gondoly (rozuměj kabinky) pro deset lidí v nástupní stanici (rok a půl jí za miliardu stavěli a poprvé pustí jí jen 5 dnů před naším příjezdem), je v rezortu řada věcí, které si užije i náročný host. Pohodlí. To si budete chválit od začátku do konce. A je jedno jestli budete bydlet v chaletu s vířivkou pod sjezdovkou nebo v nedalekém FerienParku v krásných a luxusních apartmánech a chalupách, kde můžete zajít do bazénu, wellnessu i do hospůdky. Od nové gondoly to budete mít pouhých 350 metrů a lyže a výbavu si můžete nechat v boxech u lanovky a klidně se zastávkou v baru pak v bačkůrkách dojít do FerienParku. 

Troufneme si odhadnout, že si večery s přáteli, nebo chcete-li večírky, užijete dosyta. Připravili jsme pro vás zase to nejlepší. Základna na testy a instruktory bude na JagaAlm, nejlepším místě pro après-ski v celém Kreischbergu. Terasa, vyhlídka, DJ a milý bar jen pár metrů nad dojezdem na základnu. K tomu nespočet krásných restaurací a barů na sjezdovkách. Všechny jsme je otestovali a těšíme se jako vy.

Lyžařský areál je také hlavně o zábavě. Konalo se zde mistrovství světa ve freestyle lyžování i snowboardingu. Blbnutí ve funparku je tady skoro povinnost. Je tady největší halfpipe neboli u-rampa na světě. To určitě zvládnete a hlavně – budou z toho fotky na sítě. Ester odsud má zlatou medaili, vy budete mít taky. Hlavně bezpečně!

A jak to bude probíhat? Samozřejmě klasicky, jsme přece jen konzervativní:

Středa 13/12
Příjezdový den. Welcome tým bude připraven.

Čtvrtek 14/12
Lyžujeme od rána, testujeme lyže, kterých bude dostatek a hlavně díky SKITEST HEAD půjde o nové modely. Samozřejmostí je servis. Byť budete mít pásku na ruce, tak si určitě vezměte doklad na zápůjčku s sebou. K tomu budou připraveni naši instruktoři. Budou se vám věnovat a budou mít připravené programy na zdokonalení vaší techniky. Nepůjde o soukromé lekce pro jednotlivce, ale jak je u nás zvykem, užijete si v partě hodinku a půl kvalitní zábavy v obloucích, après-ski místech a hlavně večerní debriefink. Před skokem do vířivek u vašich chaletů zakončíme den prvním mejdanem v JagaAlmu.

Pátek 15/12
Zase lyžujeme od rána, vše je jasné, testujeme u horní stanice lanovky a užíváme si oblouky s instruktory. K tomu zase fotíme a posíláme fotky na IG s hashtagem #muzikanahorach, ať jste ve hře o super ceny od našeho partnera LOAP. Koho oceníme? Třeba ty, kteří pošlou na sítě ty nejlepší a nejkreativnější fotky. Večer zase muzika, vířivky, Willi mit Birne, vždyť už to znáte…

Sobota 16/12
Lyžujeme, testujeme, trénujeme, závodíme! Odpoledne následuje rozdávání diplomů a cen od Muziky na horách a našich partnerů. Mezi nimi bude i ta nejvěrnější, která nevynechala snad jediný ročník a taky letos pošle do Rakouska svoje parádní kousky. Řeč je o značce LOAP. A koho oceníme? Třeba ty, kteří pošlou na sítě ty nejlepší a nejkreativnější fotky.

Neděle 17/12
Bezpečný odjezd a dojezd domů. Naštěstí je to jen 450 km do hlavního města a cesta přes Trieben – Linz není moc náročná. Pro ostatní dle navigace.
Další program je na vás, ale budeme rádi, když se přidáte k těm pár setkáním, které pro vás během zájezdu chystáme. Hudba, sport a něco do zobáčku. Tak jak to nás – vás baví.