PROGRAM ZÁJEZDU

Jasně, že lyžování je na prvním místě, ale.. kromě upravených pětihvězdičkových sjezdovek, a 14 komfortních lanovek, je v resortu řada věcí, které si užije i náročný host. Pohodlí. To si budete chválit od začátku do konce. Zejména pokud zvolíte variantu chaletů s krásným interiérem, soukromými venkovními vířivkami a polohou přímo u sjezdovky.

Troufneme si odhadnout, že si s přáteli večery, nebo chcete-li večírky, užijete dosyta. A další spřízněné duše hned ve vedlejších chalupách? To je sen!

Lyžařský areál je také hlavně o zábavě. Konalo se zde mistrovství světa ve freestyle lyžování i snowboardingu. Blbnutí ve funparku je tady skoro povinnost. To určitě zvládnete hlavně – budou z toho fotky na sítě.

Další program je na vás, ale budeme rádi, když se přidáte k těm pár setkáním, které pro vás během zájezdu chystáme. Hudba, sport a něco do zobáčku. Tak jak to nás – vás baví.

ČTVRTEK 10. 12.
Příjezdový den, ideálně do 19:00, ale když dorazíte později, určitě na vás s welcome drinkem a klíči od chalupy počkáme.

PÁTEK 11. 12.
Jdeme na kopec! Od rána do večera s tím, že budeme mít připravený top ski test aktuálních modelů, nebudou chybět ani oblíbení instruktoři Muziky na horách a večer samozřejmě první apres-ski party. Zahraje vám jen z nejlepších českých DJů, účastník světového finále DMC Championship 2019 v Londýně a super týpek DJ Friky.

S čelovkami a na skútrech sjíždíme pak společně bezpečně do údolí.

SOBOTA 12. 12.
Program na sjezdovkách jako v pátek a pak opět apres-ski. Tentokrát od nás s poctivým svařákem od vinařství Kubík. K tomu vytáhneme kytary a zpěvníky, takže hudební nástroje, talent a hlasivky s sebou… 🙂

NEDĚLE 13. 12.
Bezpečný návrat domů…