Ferienpark domek pro 2-5 osob

Ferienpark Kreischberg je perfektní projekt, který poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových apartmánech nebo řadových domcích. Pro ubytované zde je k dispozici bazén, sauna, pára, masážní sprchy a relaxační prostory. Ferienpark je necelých 300 metrů od nástupní lanovky, čili zaparkujeme na čtyři dny vozítka a budeme se věnovat jen obloukům a radovánkám.

Domky vybavení
Všechny řadové domky jsou nové a moderně zařízené – nechybí terasa nebo balkon, kuchyňka, myčka… Prostě vše, jak se na de luxe dovolenou sluší a patří.
A kdybyste chtěli, i domácího mazlíčka si můžete za mírný poplatek vzít s sebou.

Cena za osobu v domku se pohybuje od 5.790 Kč do  7.390 Kč/3 noci dle velikosti a obsazení domku
Cena zahrnuje 3x ubytování za osobu, dvoudenní skipas, povlečení, ručníky a veškeré služby pořadatelského týmu – skitesty, lekce s instruktory lyžování, hudbení program, překvapení a dárky.

Cena neobsahuje závěrečný úklid  a pobytovou taxu cca 2 EUR/osoba/den – ta se platí vždy na místě. Plus počítejte s vratnou kaucí, ale o tom vás pak bude informovat cestovka.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Ubytování


    Odesláním poptávky zašleme vaše údaje cestovní kanceláři Tempo Tours Praha s.r.o. (partner akce) a ta vás bude kontaktovat pro upřesnění detailů a objednání zájezdu.