Kreischberg jacuzzi chalet pro 9 nebo 10 osob

Kreischberg chalets jsou luxusní chaloupky přímo u dolní stanice lanovek, které pojmou naše oblíbené partičky Muziky na horách. Jsou totiž pro devět nebo deset lidí. Vedle veškerého komfortu má každý z těchto osmi chaletů svou vlastní venkovní jacuzzi, takže program je jasný. Večery po lyžování a mejdanu tu můžete skvěle provířit! 🙂

Chalety vybavení
Všechny chalety jsou nové a moderně zařízené – nechybí krb, terasa, balkon, sauna nebo infrakabina, kuchyňka, myčka… Prostě vše, jak se na de luxe dovolenou sluší a patří.

A kdybyste chtěli, i domácího mazlíčka si můžete za mírný poplatek vzít s sebou.

Cena za osobu v chaletu se pohybuje od 6.990 Kč do  7.490 Kč/3 noci dle obsazení chaletu
Cena zahrnuje 3x ubytování za osobu, dvoudenní skipas, povlečení, ručníky a veškeré služby pořadatelského týmu – skitesty, lekce s instruktory lyžování, hudbení program, překvapení a dárky.

Cena neobsahuje závěrečný úklid a pobytovou taxu cca 2 EUR/osoba/den – ta se platí vždy na místě. Počítejte také s vratnou kaucí. O tom vás ale ještě bude informovat cestovka.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Ubytování


    Odesláním poptávky zašleme vaše údaje cestovní kanceláři Tempo Tours Praha s.r.o. (partner akce) a ta vás bude kontaktovat pro upřesnění detailů a objednání zájezdu.